Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”
    fot. Wojtek Radwański

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny.

O wystawie opowie Maria Beburia, przewodniczka Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Maria Beburia

studentka specjalizacji "Kultura wizualna" w Instytucie Kultury Polskiej UW, absolwentka studiów kulturoznawczych na Uniwersytecie SWPS. Pracuje w polu kultury, obecnie jako recepcjonistka w Muzeum nad Wisłą, filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Pochodzi z Odessy i interesuje się sztuką post-radziecką, szczególnie współczesną ukraińską sztuką krytyczną.