Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”

• Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”
    Goshka Macuga, Żarliwa dyskusja dowódców Armii Czerwonej, 2013 kolaż na odbitce barytowej. Dzięki uprzejmości kolekcji Valia Mahlouji’a

W każdy wtorek o godzinie 18.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do Muzeum nad Wisłą na oprowadzania towarzyszące bieżącej wystawie „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”.

Spotkania prezentują wybrane wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Nie obowiązują zapisy. Spotykamy się przy recepcji Muzeum.

O wystawie „Niepodległe” opowie Zuzanna Zasacka, przewodniczka Muzeum.

Zuzanna Zasacka

absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. W Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie prowadzi warsztaty dla dzieci młodzieży i oprowadza po wystawach. Prowadzi też warsztaty w Zachęcie i Królikarni. Od lat pracuje jako instruktorka narciarstwa.