Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”

• Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”
    fot. Found in Motion

W każdą niedzielę o godzinie 14.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania towarzyszące bieżącej wystawie „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

O wystawie opowie Zuza Wesołowska, przewodniczka Muzeum.

Zuza Wesołowska

studentka historii sztuki na wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie związana od 3 lat jako edukatorka i animatorka. W obszarze jej aktualnych zainteresowań znajduje się przede wszystkim kultura wizualna lat 60. i 70. oraz edukacja kulturowa.