Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia”
Popołudnie w Muzeum

• Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia”
    fot. Kuba Mozolewski

W każdą środę o godzinie 15.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania towarzyszące bieżącym wystawom Muzeum.

Spotkania wprowadzają w tematykę wystaw realizowanych przez Muzeum i skierowane są do osób dorosłych. Udział nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

O wystawie „Bestia, bóg i linia. Splot wiedzy, religii i sztuki w regionie Azji i Pacyfiku” opowie Petra Skarupsky, przewodniczka Muzeum.

Petra Skarupsky

historyczka sztuki, doktorantka na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Instytutu Historii Sztuki UW. Zajmuje się kontaktami artystycznymi i wymianą wystaw między Polską a Czechosłowacją po drugiej wojnie światowej.