Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia”

• Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia”
    fot. Kuba Mozolewski

W każdą niedzielę o godzinie 14.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania towarzyszące bieżącej wystawie „Bestia, bóg i linia. Splot wiedzy, religii i sztuki w regionie Azji i Pacyfiku”.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

Po wystawie opowie główny kurator Muzeum, Sebastian Cichocki.