Oprowadzanie po wystawie

„Nowa Sztuka Narodowa” jest najżywiej i najczęściej komentowaną medialnie wystawą ostatnich miesięcy. Recenzje i wywiady z kuratorami wystawy ukazały się ostatnio m.in. w Art & Business, Dwutygodniku, Frondzie, Gazecie Wyborczej, Gościu Niedzielnym, Krytyce Politycznej, Kulturze Liberalnej, Magazynie Świątecznym, Notesie na 6 Tygodni, Obiegu, Polityce, Przekroju, Rzeczpospolitej czy Tygodniku Powszechnym. O wystawie piszą też dziennikarze na swoich blogach, komentarze zamieścili m. in. Edwin Bendyk i Janina Paradowska. Kuratorzy wystawy wzięli udział w licznych audycjach radiowych i programach telewizyjnych poświęconych zjawisku „realizmu narodowo-patriotycznego w Polsce”.

Wychodząc naprzeciw niesłabnącemu zainteresowaniu wystawą, zarówno ze strony mediów i publiczności, oferujemy dodatkowe oprowadzania „na życzenie” dla grup od 8 do 20 osób. Prosimy o kontakt mailowy info@artmuseum.pl lub telefoniczny ,22 596 40 10 w celu ustalenie rezerwacji i godzin oprowadzań.