Rodzinne oprowadzania po domu Hansenów
Oprowadza Aleksandra Górecka

• Rodzinne oprowadzania po domu Hansenów

Fot. J. Certowicz

Zapraszamy na oprowadzania Aleksandry Góreckiej po Domu Zofii i Oskara Hansenów w Szuminie w godzinach.

Bilety będą dostępne w M Sklepie na tydzień przed wydarzeniem.

W tym sezonie zapraszamy na nową formułę oprowadzania dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 4–12 lat (choć zarówno młodsze, jak i starsze dzieci znajda coś dla Ciebie) oraz dorosłych chętnych do aktywnego zwiedzania domu Hansenów (osób, które nie tylko lubią słuchać, ale też działać).

Interaktywne oprowadzania po domu Hansenów będą okazją do wysłuchania ciekawostek o Oskarze i Zofii Hansenach, ich rodzinie, a przede wszystkim o samym domu i jego okolicy.

Będziemy przyglądać się kolorom, badać faktury, ćwiczyć wyobraźnię i wykonywać wspólnie krótkie ćwiczenia: z kadrowania i kompozycji. To doskonała okazja do uważnego oglądania, szukania, badania, a także do tego, by rodzina spędziła czas razem. Dzieci i dorośli zwiedzają dom razem.

Planujesz odwiedzić Dom Hansenów? Koniecznie zapoznaj z zasadami zwiedzania tego miejsca:

• Dom jest udostępniany do zwiedzania w małych grupach – maksymalnie 19-osobowych, przy czym ze względów konserwatorskich wewnątrz domu może przebywać jednocześnie nie więcej niż 9 osób.
• Udział w wycieczkach i zwiedzanie domu są odpłatne, wymagają wcześniejszego zakupu biletów na wybrany termin przez sklep.artmuseum.pl
Odpłatność zależy od rodzaju wycieczki, wyboru środku transportu i przysługującej ulgi. Cena biletu zależy od rodzaju dojazdu; w przypadku dojazdu własnego cena biletu jest niższa aniżeli w wypadku dojazdu zapewnianego przez Muzeum. Koszt zwiedzania z dojazdem własnym (samochód/rower) – bilet normalny: 40 zł, bilet ulgowy: 20 zł.
• Bilet można kupić online lub nabyć w kasie Muzeum nad Wisłą.
• Bilety udostępniane są w poniedziałki o g. 10:00 w M Sklepie.
• W każdym sezonie odbywa się co najmniej jedna wycieczka, w trakcie której organizowane są oprowadzania w Polskim Języku Migowym i z audiodeskrypcją.
• Zakup biletów i udział w wycieczce oznacza akceptację Regulaminu Zwiedzania Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Regulamin określa szczegółowe zasady rezerwacji i zakupu biletów.