Operacje międzyobrazowe
Działania rodzinne

  • Operacje międzyobrazowe

    fot. Marta Hekselman

Obrazy poddawać można najróżniejszym operacjom i przekształceniom.

Idąc do szkoły, bawiąc się na łące czy spacerując, rejestrujemy w głowie najróżniejsze obrazy. Często zmieniamy je potem w myślach w zależności od tego, co i jak udało nam się zapamiętać. W pamiętaniu miejsc pomagają nam zdjęcia, ale też obrazy dostępne zawsze pod ręką -- w internecie. Artyści również przekształcają widzialny świat, ale podchodzą do tego z dużą dokładnością i głęboko się nad tym zastanawiają. Malarstwo i rysunek dają bowiem zupełnie inne możliwości pokazywania świata. W trakcie warsztatów sprawdzimy, jak wiele operacji można dokonać na jednym obrazie -- będziemy wprawiać w ruch jego znaczenia i bawić się jego elementami!

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Działania rodzinne są częścią weekendowego cyklu „Po co dzieciom artyści?”, który zawsze związany jest tematycznie z aktualnymi wystawami w Muzeum.

Działania rodzinne to warsztaty dla dzieci i ich opiekunów, podczas których wspólnie spędzamy twórczo czas. Odbywają się w wybrane niedziele. Przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat. Udział opiekuna w zajęciach jest obowiązkowy.

Terminy działań rodzinnych towarzyszących wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji” w Muzeum nad Wisłą: niedziele 11.03, 25.03, 15.04.2018. Działania rozpoczynają się o godzinie 12.00.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Muzeum na tydzień przed rozpoczęciem wydarzenia.

Cykl działań rodzinnych towarzyszących wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”:

11 marca / Własne życie obrazów
25 marca / Operacje międzyobrazowe
15 kwietnia / Sztuka zadomowienia

Inne wydarzenia z tego cyklu: