Oko w oko z architektem!
Działania rodzinne

• Oko w oko z architektem!

Widok wystawy "Wreszcie we własnym domu. Dom polski w transformacji", fot. Bartosz Stawiarski

Na warsztaty zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Zajęcia warsztatowe na wystawie to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, podjęcia twórczych wyzwań i rodzinnej rozmowy.

W ramach festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE będziemy odkrywać świat architektury i badać przestrzeń miasta. Zgodnie z tematem przewodnim tegorocznej edycji, szczególną uwagę poświęcimy temu, jak mieszkamy, o jakich domach marzymy.

Co może wyniknąć ze spotkania dzieci z przyszłymi architektami? Studenci Politechniki Warszawskiej zapraszają najmłodszych na warsztatowe konsultacje. Podczas zajęć, dzieci będą miały okazję poznać proces i etapy projektowania domu oraz jego wnętrza. Jak zakończy się ten eksperyment? Czy dzieci wejdą w rolę doradców, czy może wymagających klientów? Najlepiej przekonać się na własnej skórze!

Inne wydarzenia z tego cyklu: