Od Zatoki do Zatoki (From Gulf to gulf to Gulf) - CAMP

• Od Zatoki do Zatoki (From Gulf to gulf to Gulf) - CAMP

Film powstał w wyniku wieloletniej współpracy nawiązanej między hinduskim kolektywem artystycznym CAMP, a marynarzami kursującymi na łodziach między Arabią Saudyjską, Pakistanem oraz Indiami.

Przez cztery lata artyści uczestniczyli w kolejnych morskich wyprawach, nawiązując przyjaźnie i zbierając materiał. W filmie ostatecznie znalazły się nagrania zrobione telefonami komórkowymi. Artyści ograniczyli swoją rolę do edycji materiału, chcąc zachować wrażenie intensywnej bezpośredniości zawartej w amatorskich nagraniach. W filmie użyto muzyki, która zwyczajowo towarzyszy marynarzom podczas przepraw.

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z Shainą Anand, jedną z organizatorek CAMP.