Niedzielny spacer po wystawie
Syrena herbem twym zwodnicza

• Niedzielny spacer po wystawie

fot. Getty Images Poland / Karol Serewis

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spacer po wystawie „Syrena herbem twym zwodnicza”.

W niedzielne popołudnie wystawę można obejrzeć w towarzystwie Bernarda Wnuka, który jest jednocześnie absolwentem programu młodzieżowego „Wejdź w Muzeum”, wolontariuszem w Archiwach Artystów, opiekunem wystawy i początkującym animatorem warsztatów artystycznych dla najmłodszych. Na co dzień Bernard uczęszcza do technikum mechatronicznego.

Spotkanie odbywa się w ramach programu „Rezydencje dla publiczności”, gdzie wolontariusze zdobywają wiedzę na temat Muzeum, a następnie realizują szereg autorskich działań skierowanych do publiczności. Dla Muzeum współpraca z wolontariuszami to szansa na krytyczną refleksję oraz umożliwienie publiczności współtworzenia programu instytucji.

Inne wydarzenia z tego cyklu: