Niedzielny spacer po wystawie
„Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”

• Niedzielny spacer po wystawie

fot. Kuba Mozolewski
  • Niedzielny spacer po wystawie

W każdą niedzielę o godzinie 14.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania po wystawie „Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”.

Wybierz odpowiedni dla siebie dzień i godzinę. Pozwól zespołowi kompetentnych i doświadczonych przewodników oraz opiekunów wystaw oprowadzić się po tematach i dziełach sztuki ważnej i złożonej wystawy.

Udział nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji Muzeum nad Wisłą.

O wystawie opowie Bogna Stefańska, absolwentka historii sztuki na ASP w Warszawie i katedry Projektowania Ubioru w Krakowie. Pracuje w polu kultury, obecnie jako opiekunka widzów i wystaw w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Współdziałaczka Konsorcjum Praktyk Postartystycznych. Zainteresowana feministycznymi działaniami z pogranicza świata sztuki i aktywizmu.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: