Nie taka sztuka straszna
Warsztaty ze sztuki nowoczesnej dla dzieci od lat 7 i rodziców

• Nie taka sztuka straszna

Muzeum Sztuki Nowoczesnej wraz z Dorożkarnią zapraszają na warsztaty dotyczące zasadniczych problemów sztuki nowoczesnej. Podczas rodzinnych warsztatów, uczestnicy stworzą własne dzieła sztuki, korzystając z takich technik jak: rzeźba kinetyczna, land art, instalacja, sztuka video.

W ostatniej odsłonie cyklu warsztatów „Nie taka sztuka straszna” powrócimy do tego, co wcześniej udało nam się zdziałać, przede wszystkim po to, by wyciągnąć wnioski do nowego najtrudniejszego zadania. Uczestnicy przeniosą doświadczenie współpracy na inny poziom. Stworzą prace wynikające ze wspólnych przemyśleń i oparte na wzajemnym zaufaniu

Warsztaty poprowadzi Michał Szuszkiewicz – artysta wizualny, dla którego kolekcja Muzeum jest dobrym pretekstem do twórczej współpracy dzieci i rodziców.