Muzeum TYLKO dla nauczycielek i nauczycieli
oprowadzanie dla osób uczących

• Zdjęcie. Siedziba Muzeum nad Wisła a obok czarno białe zdjęcie Anki Ptaszkowskiej - uśmiechnięta kobieta w krótkiej fryzurze.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza nauczycielki, nauczycieli oraz inne osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą na specjalne, bezpłatne oprowadzanie po najnowszej wystawie „Anka Ptaszkowska. Przypadkiem”, które odbędzie się 27 lutego 2023 o godz. 17:30 w Muzeum nad Wisłą.

Muzeum pragnie rozwijać relacje z zaangażowanymi i otwartymi na eksperymenty i edukację kulturalną osobami uczącymi, dlatego tego dnia otwieramy Muzeum nad Wisłą TYLKO dla nauczycielek i nauczycieli! Opiekunowie publiczności oprowadzą Państwa po naszej najnowszej wystawie, której główną bohaterką jest Anka Ptaszkowska – galerzystka, kuratorka, krytyczka, współpracowniczka i przyjaciółka artystów, która działa na polu sztuki od lat 60-ych.

Spotkania będzie również okazją do poznania się, dyskusji o wystawie, porozmawiania na temat edukacji kulturalnej w szkole. Chcielibyśmy poznać potrzeby środowiska edukacyjnego i zaproponować ewentualne możliwości wsparcia nauczycieli przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Wstęp bezpłatny.
Liczba miejsc na oprowadzaniu jest ograniczona.
Oprowadzanie potrwa ok. 1 godz.
Wypełnij formularz, aby zapisać się na to wydarzenie.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

17:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawieAnka Ptaszkowska. Przypadkiem MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po angielsku / Guided tour in EnglishAnka Ptaszkowska. Przypadkiem MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskieAnka Ptaszkowska. Przypadkiem MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Екскурсія українською мовоюOprowadzanie w języku ukraińskim MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawieAnka Ptaszkowska. Przypadkiem MUZEUM nad Wisłą
11:00 Warsztaty Integracyjne warsztaty rodzinne I Kolażowe miasto MUZEUM nad Wisłą
12:00 Oprowadzanie ЭКСКУРСИЯ ПО ВЫСТАВКЕ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕOprowadzanie w języku rosyjskim MUZEUM nad Wisłą