Mężczyzna o trzech głowach i fruwające domy
Warsztaty dla dzieci i opiekunów

• Mężczyzna o trzech głowach i fruwające domy

fot. Marta Bielska

Czy wyobraźnia ma jakieś granice? Zapraszamy na warsztaty rodzinne, które odbędą się w ostatnim dniu trwania wystawy prac Andrzeja Wróblewskiego.

Co myśli „Głowa z literami”, jak flirtują „Krzesła flirtujące”, jak się czuje „Ukrzesłowiona” i czy jest jej wygodnie, czy „Człowiek-Abstrakcja” woli stać czy leżeć, czy „Młodzieniec-Segmenty” chciałby zostać złożony w jedną całość, czy „Spacer zakochanych ze słońcem” mógłby odbyć się z księżycem, czy „Góry nr 1212” mogą stać się numerem jeden?

Zadamy milion pięćset absurdalnych pytań, wymyślimy sto dziewięćset dziwnych odpowiedzi, nadamy trochę fikuśnych tytułów i zrobimy kilka nienormalnych portretów. Wszystko razem - rodzinnie.

W warsztatach wezmą udział dzieci wraz z opiekunami. Zapisy (pary uczestników) przez poniższy formularz.