Mała Artystyczna Podróż
Dzień dziecka w Muzeum

• Mała Artystyczna Podróż

Piotr Mlącki, Magna Res Publica Poloniae

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w towarzystwie dorosłych do wspólnego spędzenia Dnia Dziecka.

Zbliża się bardzo ważny dzień – Dzień Dziecka. To dobry pomysł, żeby tego dnia całą rodziną robić ciekawe i przyjemne rzeczy, na przykład wyruszyć w podróż. Fakt - niełatwo teraz wyjechać za granicę, ale i na to jest sposób. Można wyruszyć w artystyczną podróż poza granice wyobraźni.

Na uczestniczki i uczestników będą czekać specjalnie przygotowane zestawy zadań-zagadek. Dzięki nim odkryjemy okolice Muzeum nad Wisłą i sztukę na wystawie. Będziemy malować i rysować, rozmawiać o tym, po co nam podróże i oczywiście dużo się uśmiechać.

Dziękujemy za liczne zainteresowanie Dniem Dziecka w Muzeum, brak wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach edukacyjnych w Muzeum nad Wisłą.

• Zabierzcie ze sobą ubrania, których nie żal ubrudzić. Z farbami różnie bywa.
  • Pamiętajcie o maseczkach, bo są wymagane, żeby wejść na wystawę.