Kartki i płótna z pamiętnika
Spotkanie na wystawie „MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA”

• Kartki i płótna z pamiętnika

Miriam Cahn, rekonstrukcja, 24.03.14, ołówek, papier
  • Kartki i płótna z pamiętnika

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spotkanie, które zostało przygotowane tak, by dobrze czuły się na nim osoby w spektrum autyzmu. Do udziału zachęcamy wszystkich zainteresowanych procesem codziennej pracy Miriam Cahn.

W ramach spotkania wspólnie obejrzymy wystawę. Interesować będzie nas przede wszystkim sposób pracy Miriam Cahn. Artystka tworzy codziennie. Obserwuje otaczającą ją rzeczywistość i „zapisuje” wrażenia na płótnie lub papierze. Podczas tworzenia ważny jest dla niej ruch ciała i przeżywane emocje.

Po zwiedzeniu wystawy wykonamy ćwiczenie, by poznać różne sposoby widzenia w grupie. Porównamy, jak i z kim chcemy dzielić się wrażeniami z wystawy. Czy łatwiej jest mówić, czy pisać o emocjach? A może wolimy podzielić się obrazem lub zdjęciem?

Na spotkanie należy zapisać się przez formularz pod tekstem.

W razie pytań prosimy o kontakt z Martą Przasnek, koordynatorką programu Muzeum Dostępne. Należy pisać na adres muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla osób w spektrum autyzmu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.