Jems Architekci
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• Jems Architekci

Zapraszamy do zwiedzania warszawskich pracowni architektonicznych! W tym tygodniu, 15 października, w godzinach od 18 do 20 swoje drzwi otworzy pracownia JEMS Architekci.

Firma JEMS Architekci została utworzona w 1988 roku, jednakże zespół architektoniczny kierowany przez Partnerów JEMS działa nieprzerwanie od 1980 roku, będąc jedną z pierwszych prywatnych pracowni projektowych działających na rynku warszawskim.

Firmą kierują wspólnicy: architekci – Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Jerzy Szczepanik Dzikowski i Marcin Sadowski oraz Wojciech Zych – Prezes Zarządu odpowiadający za kwestie formalno-prawne i finanse. W 2003 roku skład zarządu uzupełnili architekci partnerzy: Paweł Majkusiak i Andrzej Sidorowicz, a w 2006 roku – Marek Moskal.

W ciągu kilkunastu lat swojej działalności JEMS z niewielkiego studia projektowego przeistoczył się w zespół architektoniczny liczący blisko 60 osób. Partnerzy wraz z architektami prowadzącymi poszczególne projekty tematy odpowAiadają za całość procesu projektowego i budowę. Koordynując i kierując pracami multidyscyplinarnego zespołu specjalistów. JEMS stale współpracuje z liczącymi się biurami projektowymi, projektantami i konsultantami wszystkich specjalności związanych z opracowywanymi przez nas projektami.

Od 2004 roku pracownia architektoniczna JEMS mieści się w zaprojektowanym przez siebie i wybudowanym dla własnych potrzeb budynku przy ul. Gagarina w Warszawie.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Wycieczka Pracownia WarszawyWARSZAWA W BUDOWIE 5 Pracownia Warszawy
Pl. Defilad 1, piętro XIII, p. 1321, Warszawa