Integracyjne warsztaty rodzinne

• Zdjęcie. Dzieci siedzą przy wspólnym stole. Wykonują maski według projektu Mikołaja Moskala. Na pierwszym planie dwie dziewczynki trzymają razem jedną z masek, jak gdyby pokazywały ją do obiektywu.

Fot. Wojtek Radwański

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na integracyjne warsztaty rodzinne. Tematem zajęć jest „Mimika emocji”. Podczas warsztatów będziemy robić maski inspirowane pracą Mikołaja Moskala.

Informacje o dostępności:

Zajęcia według autorskiego scenariusza prowadzi Aleksandra Górecka – edukatorka doświadczona w pracy z dziećmi, w tym z dziećmi w spektrum autyzmu.
Elastyczny scenariusz, podzielony na krótkie zadania, pozwala uczestniczyć w zajęciach dzieciom o różnych potrzebach. Przed warsztatami wysyłamy uczestnikom i uczestniczkom ilustrowany plan zajęć. Na początku spotkania omawiamy harmonogram i czas trwania. Ograniczamy rozpraszające bodźce, uruchamiamy sensorykę.
Trudne pojęcia tłumaczymy na konkretnych przykładach. Korzystamy z ilustracji i piktogramów. Pracujemy w kameralnej grupie

Zapisy: muzeumdostepne@artmuseum.pl lub 577 006 290

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Kultura bez barier".