Wykład prof. Karola Modzelewskiego

• Historyk wobec marksizmu: doświadczenie europejskie, doświadczenie polskie, doświadczenie osobiste

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na wykład inaugurujący kolejną edycję cyklu „Marksizm i sztuka”, wchodzącego w skład programu Muzeum Otwartego.

14 października wykładem prof. Karola Modzelewskiego „Historyk wobec marksizmu: doświadczenie europejskie, doświadczenie polskie, doświadczenie osobiste” rozpocznie się nowa edycja cyklu „Marksizm i sztuka” organizowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Instytut Historii Sztuki UW.

Zachęcamy do zapoznania się z kompletnym programem i opisem całego cyklu spotkań.

Inne wydarzenia z tego cyklu: