„Gramatyka kolekcjonowania”
spotkanie z autorkami książki

• „Gramatyka kolekcjonowania”

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Fundacja Artystyczna Podróż Hestii zapraszają na spotkanie wokół książki „Gramatyka kolekcjonowania”.

Czy kolekcjonowanie dzieł sztuki zawsze musi wiązać się z dużymi pieniędzmi? Jak i gdzie wyszukiwać rokujących artystów? Czy dzieło sztuki to obecnie dobra inwestycja?

„Gramatyka kolekcjonowania. Praktyczne, inwestycyjne i kulturowe zagadnienia związane ze zbieraniem sztuki” to przewodnik dla początkujących kolekcjonerów, zawierający praktyczne rady dotyczące rynku sztuki i budowania kolekcji. Podczas spotkania obecne będą autorki poradnika - Anna Theiss, Beata Niemczuk i Magdalena Kąkolewska. Autorkom towarzyszyć będzie kolekcjonerka Natka Grewińska. Rozmowę poprowadzi Anna Sańczuk.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: