Глибокий вдих і видих № 3 | Głęboki Wdech i Wydech #3
Антистресові майстер-класи | Antystresowe warsztaty pracy z ciałem, głosem i oddechem

• Глибокий вдих і видих № 3 | Głęboki Wdech i Wydech #3

projekt: Kaja Kusztra

Щонеділі в Культурному центрі Солідарності «Соняшник» ми зустрічаємося на майстер-класах з антистресової роботи з тілом.

[wersja polska niżej]
Розслабляємо напружені м'язи. Розслабляємося. Ми практикуємо спокій. Працюємо з диханням. Пропонуємо сеанси масажу.

W każdą niedzielę w Solidarnym Domu Kultury „Słonecznik” spotykamy się na antystresowych warsztatach pracy z ciałem.

Rozluźniamy spięte mięśnie. Relaksujemy się. Ćwiczymy ukojenie. Pracujemy z oddechem. Oferujemy sesje masażu.

SDK “Słonecznik” powstał jako kryzysowe centrum solidarności i wsparcia w pierwszych dniach po inwazji Rosji na Ukrainę. Obecnie funkcjonuje jako otwarty, solidarny, wielojęzyczny i wielokulturowy dom kultury. W “Słoneczniku” uczymy się języków polskiego i ukraińskiego. Prowadzimy zbiórkę leków i przygotowujemy posiłki. Organizujemy warsztaty dla dzieci, działania edukacyjne, spotkania z artystkami i aktywistami. Poznajemy ukraińskę kulturę i sztukę. Dzielimy się historiami, doświadczeniami i umiejętnościami. Działa tu międzynarodowy think tank zajmujący się wojną informacyjną i współczesną geopolityką, widzianą z perspektywy Europy Wschodniej. Razem czekamy na lepsze czasy, wspierając się wzajemnie i poszukując odpowiedzi na pytanie o rolę instytucji sztuki w czasie wojny.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Warsztaty Глибокий вдих і видих № 4 | Głęboki Wdech i Wydech #4Антистресові майстер-класи | Antystresowe warsztaty pracy z ciałem, głosem i oddechem MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
11:00 Warsztaty Спільна кухня №3 | Wspólna kuchnia #3Кулінарні майстерні | Warsztaty kulinarne MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Słuchowisko Театр трьох уяв. Слова Україні | Teatr Trzech Wyobraźni: „Słowo u kraЇni” п’єса з української поезії | Słuchowisko poezji ukraińskiej MUZEUM na Pańskiej
11:00 Warsztaty ПИСАНКИ ОПОРУ | Pysanky oporu MUZEUM na Pańskiej
12:00 Piknik ВЕЛИКОДНІЙ СНІДАНОК | Śniadanie wielkanocne MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
11:00 Warsztaty Просто уявіть собі це | Wyobraź to sobieмайстер-клас для дітей | Warsztaty dla dzieci MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
11:00 Warsztaty Спільна Кухня | Wspólna Kuchnia. Warsztaty kulinarne MUZEUM na Pańskiej