Gimnastyka w Parku
Rzeźby na Bródnie

• Gimnastyka w Parku

fot. Sisi Cecylia

W środowe sierpniowe popołudnia zapraszamy wszystkich chętnych na odprężające ćwiczenia z wykorzystaniem elementów pilatesu i jogi w okolicy Domku Herbacianego.

Zajęcia poprowadzi Daria Krawets, doświadczona nauczycielka, trenerka fitness w obszarach Pilates, Zdrowe Ciało, joga, trenerka tańca i akrobatyki dzieci. Daria ma dwudziestoletnie doświdczenie zawodowe w pracy ze sportem. W Ukrainie zakładała i prowadziła grupy dla dzieci „Akrokids” i „Akrotim”. Obecnie mieszka i prowadzi zajęcia w Warszawie.

Dysponujemy ograniczoną ilością mat do ćwiczeń, więc jeśli masz swoją matę zabierz ją ze sobą.

У серпневі середи після обіду запрошуємо всіх на розслаблюючі вправи з елементами пілатесу та йоги в районі Чайного Будиночку.
Заняття проводитиме Дарія Кравець, досвідчений викладач, фітнес-тренер з напрямків Пілатес, Здорове тіло, йога, танці та акробатика для дітей. Дар'я має двадцятирічний досвід роботи за спортивними напрямками. В Україні заснувала та вела гуртки для дітей «Акрокідс» та «Акротім». Зараз живе та веде заняття у Варшаві.

У нас обмежена кількість тренажерних килимків, тож якщо у вас є власний, беріть його з собою.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: