Figura, człowiek w formie
Warsztaty rodzinne

• Figura, człowiek w formie

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty malarskie skupione na figurze ludzkiej.

Słyszymy, że trzeba mieć idealną figurę, ale o jaką figurę chodzi? Czy chodzi o którąś z figur geometrycznych? Artyści od setek lat wpisują w postać człowieka koło, kwadrat, trójkąt. Jaką figurę geometryczną uda się nam wpisać w postać człowieka?

Warsztaty w Muzeum nad Wisłą to okazja, by kreatywnie spędzić czas w gronie najbliższych. Muzeum to również doskonałe miejsce, by zawrzeć nowe znajomości. Na warsztaty zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat. Scenariusz zajęć został przygotowany w sposób umożliwiający aktywny udział dzieci ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnością intelektualną.

Warsztaty odbywają się w małej grupie. Prowadzi je Hanna Zwierzchowska, edukatorka z wieloletnim doświadczeniem, przeszkolona przez Fundację SYNAPSIS. Zajęcia odbywają się według planu przedstawionego uczestnikom przed rozpoczęciem aktywności. Wykorzystywane są wspomagające i alternatywne sposoby komunikacji ACC.

Na warsztaty obowiązują zapisy przez formularz. Chętnie dostosujemy przebieg zajęć do indywidualnych potrzeb dzieci, prosimy o wpisywanie uwag w polu “informacje dodatkowe”. Wszelkie pytania można kierować na adres muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Inne wydarzenia z tego cyklu: