Emesenki: Uwolnij kolor!
Sztuka dla najmłodszych

• Emesenki: Uwolnij kolor!

Rysunek ze starej książki. Przedstawia dwa ptaki z rodziny cudowronek - rajskich ptaków.
  • Emesenki: Uwolnij kolor!

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza najmłodszych miłośników sztuki na warsztaty z uwalniania kolorów.

Za oknami robi się coraz bardziej szaro. Kolory nie są już tak intensywne, jak były latem. Pejzaż zaczyna przypominać czarno-białe zdjęcie. Czarno-białe obrazy, zdjęcia i filmy mają swoich sympatyków. Można się w nich doszukać uroku i magii. Nie da się jednak ukryć, że na co dzień dużo ciężej by się żyło bez kolorów.

Kolory nie są tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Bardzo często te najbardziej spektakularne kolory mogą być zaklęte w najbardziej niepozornej postaci. Uwolnijmy kolory! Odkrywajmy barwy! Farbujmy!

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.