Emesenki: Fantastyczne zwierzęta z Kurówka
Sztuka dla najmłodszych

• Emesenki: Fantastyczne zwierzęta z Kurówka

fot. Daniel Chrobak

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wraz z zespołem Użyj Muzeum zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Emesenki w ramach wystawy „Daniel Rycharski. Strachy”, zatytułowane „Fantastyczne zwierzęta z Kurówka”.

Zainspirowani pracą Daniela Rycharskiego Wiejski Street Art będziemy ozdabiać ściany tekturowych domów naszej emesenkowej wioski Małe Kurówko. Wymyślimy też niezwykłe stworzenia, które będą strzegły naszych chat. Może uda się nam połączyć lisa z zającem, nosorożca z kotem albo żyrafę z kogutem?

Koncepcja i prowadzenie: Agnieszka Sinicka.

Udział w warsztacie jest płatny. Bilet na działania rodzinne kosztuje 10 zł i obejmuje udział dziecka wraz z opiekunem. Udział kolejnego dziecka jest dodatkowo płatny 5 zł.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Agnieszka Sinicka

edukatorka, koordynatorka programów edukacyjnych i historyczka sztuki. Na co dzień zajmuje się koordynacją programu edukacyjnego „Laboratorium Edukacji Filmowej” organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Współpracuje z działami edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Współpracowniczka SPOTLIGHT KIDS – platformy promocji sztuki współczesnej dla dzieci, gdzie prowadzi zajęcia z obszaru sztuki współczesnej, a także wspomaga koordynację działań.

Inne wydarzenia z tego cyklu: