Dyskusyjny Klub Muzealny
Temat trzeci: kolekcja z bliska

• Dyskusyjny Klub Muzealny

Widok wystawy, fot. B. Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej proponuje cykl spotkań - rozmów o sztuce - inspirowanych formułą klubu dyskusyjnego.

Nawiązując do sposobu działania dyskusyjnych klubów książki i dyskusyjnych klubów filmowych, proponujemy spotkania, w czasie których omawianym „tekstem” będzie wybrana praca artystyczna z aktualnych wystaw Muzeum.

Trzecie spotkanie Klubu będzie okazją do przyjrzenia się z bliska kilku wybranych pracom z kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej, które obecnie prezentowane są w przestrzeni edukacyjnej w budynku Muzeum na ul. Pańskiej 3.

Dyskusje będzie moderować Anna Roszman, polonistka i kulturoznawczyni współpracująca z działem edukacji Muzeum, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu klubu czytelniczego.