Breaking Down the Walls?
Old and New Barriers to Social Cohesion in Arts, Culture and Media

• Breaking Down the Walls?

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na wydarzenie „Breaking Down the Walls? Old and New Barriers to Social Cohesion in Arts, Culture and Media” tworzone w kolaboracji z Media Diversity Institute Global.

W ramach wydarzenia rozpatrywany będzie wpływ sztuki, kultury i sektora medialnego na spoistość społeczną. Poprzez dzielenie się swoją wiedzą i wymianę idei, pomogą w tym zaproszeni artyści, naukowcy, przedsiębiorcy i studenci (a także publika!). Dwugodzinne wydarzenie odbędzie się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w sercu Warszawy, dnia 11 maja 2023 roku w godzinach 18:00 - 20:00. Podczas spotkania zapewnione będą napoje oraz poczęstunek, a wstęp na wydarzenie będzie darmowy.

Należy pamiętać, że rozmowy podczas wydarzenia odbywać będą się w języku angielskim.