Azja na horyzoncie
warsztaty rodzinne w Polskim Języku Migowym z tłumaczeniem na język polski

• Azja na horyzoncie
    [Zdjęcie przedstawia grupę dzieci w papierowych okularach z kolorowymi szkłami.] fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty pod tytułem „Azja na horyzoncie”, które odbędą się 1 września o godzinie 12.00 w Muzeum nad Wisłą.

Dla większości z nas Azja pozostaje terytorium na wpół mitycznym. Wystawa sztuki z tego regionu to spotkanie z wielością kultur, wierzeń, zwyczajów i nieznanych historii. Artyści pochodzący z kilkunastu krajów snują swoje opowieści pełne tajemniczych przedmiotów i imponujących tkanin. Sztuka będzie dla nas niezastąpionym przewodnikiem po tym regionie.

Warsztaty w PJM poprowadzi Daniel Kotowski. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski przez Joannę Ciesielską.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (poniżej). Dla osób, które otrzymają potwierdzenie rejestracji, udział w wydarzeniu oraz wstęp na wystawę jest bezpłatny.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Maliszewską, pod adresem mailowym marta.maliszewska@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z dysfunkcją słuchu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Daniel Kotowski

absolwent Polsko­-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, obecnie na studiach magisterskich na Architekturze Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje się sztuką, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga” w Zachęcie. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych.