Artyści dla Ziemi
Niedzielny dyżur rodzinny

• Zdjęcie prac na wystawie, w tym Wykrzyknika Rudolfa Sikory, obiektu, w którym kula ziemska spełnia rolę kropki

fot. Daniel Chrobak

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na ostatnie spotkanie rodzinne towarzyszące wystawie „Wiek półcienia”.

Z Ziemią nie jest najlepiej. Wycinane są lasy Amazonii, Australia płonie przez ocieplenie klimatu, a susza sprawia, że w lasach i drzewach Europy korniki robią, co chcą. Artystom nie jest obojętny los planety, więc tworzą sztukę, która zwraca uwagę na konkretne problemy. W niedzielę zwiedzimy wystawę, a w części warsztatowej stworzymy nietypowe slajdowisko.

W formularzu wybierz godzinę: 12.00 lub 13.00

Bezpieczeństwo przede wszystkim: spotkania rozpoczynają się na tarasie przed Muzeum nad Wisłą, rodziny realizują zadania i instrukcje edukatorów samodzielnie. Materiały udostępnione przez Muzeum będą zdezynfekowane przed użyciem. Najbardziej ostrożni mogą przynieść własne materiały.

Na niedzielne dyżury rodzinne obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

PRAKTYCZNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Na wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane przez Muzeum obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie artmuseum.pl w zakładce wydarzenia.
  • W wydarzeniach uczestniczyć może maksymalnie 15 osób.
  • Na wystawie jednocześnie przebywać może nie więcej niż 50 osób.
  • Zwiedzających i uczestników wydarzeń obowiązuje zasada bezpiecznej odległości, która wynosi 2 metry (zasada nie dotyczy opiekunów dzieci do 13 roku życia i osób z niepełnosprawnościami wymagających wsparcia asystenta).
  • Wszystkie aktywności prowadzone będą przed budynkiem Muzeum.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania wydarzenia w wypadku załamania pogody, o czym poinformują zapisanych uczestników drogą SMS-ową.

Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania Muzeum oraz aktualnych wytycznych sanitarnych zamieszczane są na stronie internetowej Muzeum.

2 lipca 2020 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie powołało Pełnomocniczkę ds. Bezpieczeństwa Epidemicznego, do której można kierować wszelkie uwagi czy pytania dotyczące zasad bezpiecznego zwiedzania i uczestnictwa w ofercie programowej Muzeum. Kontakt z Pełnomocniczką pod adresem: covid@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.