Archigadanina #2

Archigadanina #2: Marazm na Placu Defilad: mecz czynników sprawczych Niekonwencjonalna debata o warszawskiej architekturze debata: 30 czerwca (środa), godz. 18.00

miejsce: Klubokawiarnia Warszawa-Powiśle,
ul. Kruczkowskiego 3

Antropolog kultury Michał Murawski, badający pasję warszawiaków do architektury, zaprasza na drugie spotkanie z cyklu „Archigadanina”, którego uczestnicy spróbują odpowiedzieć na następujące pytanie:
„Nowa Polska obchodziła już dwudziestolecie - dlaczego, pomimo niezliczonej liczby pomysłów i dyskusji nie udało się wybudować niczego na najważniejszym i największym placu stolicy państwa?”

Uczestnicy: Tomasz Andryszczyk, Czesław Bielecki, Bartłomiej Biełyszew, Michał Borowski, Joanna Erbel, Tomasz Fudala, Sławomir Gzell, Tadeusz Koss, Paweł Piskorski, Jan Rutkiewicz, Aleksandra Wasilkowska, Michał Wrzosek

Prowadzenie: Maciej Czeredys, Michał Murawski