Ahlan wa sahlan!
Kurs języka arabskiego z Kem

• Ahlan wa sahlan!

ilustracja dzięki uprzejmości Kem

„Ahlan wa sahlan” to otwarty kurs języka arabskiego, organizowany w ramach programu rezydencyjnego Kem Care w Departamencie Obecności (Departament Obecności).

Zapraszamy na niego szczególnie osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z tym językiem. Lekcje prowadzić będzie Abdel Madila, nauczyciel i aktor pochodzący z Maroka, od wielu lat mieszkający w Polsce. 90-cio minutowe zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek w czasie trwania Kem Care, a ich struktura zostanie wymyślona na pierwszym spotkaniu i zostanie dostosowana do potrzeb grupy.

Obowiązują zapisy: kemwarsaw@gmail.com

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Film Soft Kiss Club Pokazy wybranych prac z kolekcji i filmoteki Muzeum MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
16:00 Spotkanie Male Breast FeedingSpotkanie z Antoniją Livingstone MUZEUM na Pańskiej
18:00 Warsztaty Juicing Your HoleWarsztaty z Geo Wyeth MUZEUM na Pańskiej
16:00 Spotkanie Juicing Your HoleSpotkanie z Geo Wyeth MUZEUM na Pańskiej