Sztuka na wynos
Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich

• Sztuka na wynos

Zdjęcie publikacji Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie przedstawia zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych.

Oddajemy w Wasze ręce zestaw materiałów. Dzięki niemu poznacie historię najbardziej niezwykłego drzewa Warszawy – palmy, która niedawno obchodziła osiemnaste urodziny. W zestawie znajdziecie książeczkę do wspólnego odkrywania historii Palmy, mnóstwo ciekawych zadań, karty zapoznające z różnymi warszawskimi pomnikami. Będziecie mogli też urządzić miasto po swojemu! Palma zawsze walczyła o prawa osób, które tego potrzebowały. Tym razem dopomina się o dzieci – każdemu będzie o nich przypominać plakat z prawami dziecka. Materiały zostały przygotowane przez zespół edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Zestaw pełen pomysłów możecie mieć za jedyne 20 złotych. Zarezerwuj swój zestaw już dziś – nakład jest limitowany! Na zamówienia czekamy pod adresem zapisy@artmuseum.pl. Komplet wydrukowanych materiałów wyślemy pocztą.

Program jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.