POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!
Specjalista / Specjalistka ds. komunikacji programów edukacyjnych i rozwojowych

• POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!

Tadeusz Rolke, Derby na Służewcu, Warszawa 1958

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje Specjalisty / Specjalistki ds. komunikacji programów edukacyjnych i rozwojowych.

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która z pasją i profesjonalizmem będzie prowadzić komunikację programów edukacyjnych i rozwojowych. Szukać nowych dróg dotarcia do publiczności i pogłębiać aktualne relacje. Osoby, która czuje specyfikę projektów kulturowych i chce działać na rzecz ciągłego powiększania grona użytkowników i użytkowniczek Muzeum. Osoby, która lubi współpracować na przecięciu wielu zespołów i środowisk oraz nie jest jej obce terminowe realizowanie kwestii formalnych.

Podstawowe obowiązki

• komunikowanie i promowanie wydarzeń realizowanych w ramach działalności edukacyjnej i rozwojowej Muzeum
  • redakcja i aktualizacja treści związanych z projektem na stronie internetowej Muzeum (CMS, redakcja w systemie Iksoris)
  • tworzenie tekstów oraz materiałów promocyjnych (m.in. nadzór nad powstaniem grafik oraz foto/video) związanych z projektami działu edukacji i rozwoju publiczności
  • dbałość o dostępność treści zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • współpraca z mediami w zakresie komunikacji projektów i programów edukacyjnych i rozwojowych, (tworzenie i dystrybucja informacji prasowych, inicjowanie wywiadów, zapewnianie udziału w przedstawicieli mediów w wydarzeniach, raportowanie obecności w mediach)
  • realizowanie strategii wizerunkowej instytucji w obszarze komunikacji programu edukacyjnego i rozwoju publiczności
  • opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej w mediach społecznościowych w obszarze edukacji oraz współpraca z zespołem komunikacji w przypadku głównych kanałów komunikacji
  • tworzenie i aktualizacja baz danych dotyczących kluczowych grup publiczności dla działań edukacyjnych we współpracy z zespołem recepcji
  • udział w programowaniu wydarzeń i programów nakierowanych na dotarcie do nowej publiczności Muzeum
  • współpraca merytoryczna z innymi działami MSN przy kształtowaniu oferty MSN, przy promocji wydarzeń MSN oraz w zakresie budowania publiczności
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, wniosków dotacyjnych (w zakresie działań promocyjnych i komunikacyjnych dotyczących obszaru edukacji i rozwoju publiczności)
  • przygotowywanie i procedowanie umów, prowadzenie dokumentacji (fotograficznej, video, tekstów)
  • koordynacja dokumentacji foto-video realizowanych działań edukacyjnych
  • monitorowanie wdrażanych działań i ocena ich efektywności
  • planowanie budżetu promocyjnego, nadzór nad jego realizacją oraz rozliczanie zgodnie z wymogami formalnymi Muzeum

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy

• wykształcenia wyższego humanistycznego
  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy przy samodzielnej komunikacji programów edukacyjnych / publicznych
  • bardzo dobrej organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
  • bardzo dobrej znajomość pakiety MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętności pracy zespołowej
  • komunikatywności
  • samodzielności i gotowość do poszukiwania rozwiązań.

Co oferujemy

• współpracę z dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespołem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od posiadanego doświadczenia) w wysokości 4000 - 5500 zł brutto, plus dodatek stażowy od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • benefity pozapłacowe w postaci pakietów medycznych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 28 kwietnia 2021r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: ST_EDU_KOM

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”