POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!
Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta i administracji

• POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!

Eustachy Kossakowski, Otwarcie Supersamu, 1962

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje do działu operacyjnego Specjalisty / Specjalistki ds. obsługi klienta i administracji.

Podstawowe czynności:

• bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego, w tym w szczególności:
  • powitanie gości i udzielanie niezbędnych informacji (ustnie, telefonicznie, mejlowo) z zakresu działalności Muzeum
  • aktywna sprzedaż wskazanych publikacji i gadżetów
  • przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
  • przyjmowanie informacji, poczty, mejli oraz ich dystrybucja w zespole
  • koordynowanie spraw administracyjnych w ramach działu operacyjnego (np. ochrona budynku, firma sprzątająca)
  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego, w tym danych sprzedażowych
  • wsparcie przy organizacji wydarzeń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

• wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • biegłej obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego (licencjat)
  • doświadczenia zawodowego (min. 3 lata)

Co oferujemy?

• współpracę z dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespołem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • benefity pozapłacowe w postaci pakietów medycznych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 19 stycznia 2021r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: SPEC_REC

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”