Poszukiwana, poszukiwany!
Współpracowniczka / Współpracownik do zespołu festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 12.

• Poszukiwana, poszukiwany!

Fotografia z Archiwum Eustachego Kossakowskiego, 1969

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje Współpracowniczki lub Współpracownika do zespołu projektu 12. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

• dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • umiejętności dobrej organizacji pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania,
  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy projektowej (mile widziane w obszarze kultury i sztuki).

Podstawowe czynności projektowe:

• opracowanie struktury zadań, harmonogramu oraz kosztorysu realizowanych projektów,
  • pozyskiwanie licencji na potrzeby realizacji projektów,
  • kontakt z artystami, usługodawcami, zleceniobiorcami i innymi zaangażowanymi podmiotami w zakresie ustalania zasad i warunków współpracy,
  • koordynacja transportów dzieł sztuki, w tym uczestnictwo w transportach wymagających obecności kuriera muzealnego,
  • koordynacja produkcji artystycznych przy ścisłej współpracy z artystami oraz kuratorami,
  • obsługa administracyjna projektu wg procedur Muzeum (zbieranie ofert porównawczych, wsparcie zawierania umów i obiegu dokumentów księgowych, archiwizacja),
  • udział w ewaluacji i rozliczeniu finansowym projektu.

Co oferujemy?

• współpracę przy festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 12,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze średnio 120 godzin miesięcznie z możliwością nawiązania stałej współpracy przy samodzielnej koordynacji projektów,
  • współpracę z dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespołem.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 12 lipca 2020 r.

Prosimy również o przesłanie informacji swojej tygodniowej dyspozycyjności. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: PROD_ZLEC.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami. W kolejnych etapach rekrutacji zastrzegamy możliwość sprawdzenia oczekiwanych umiejętności metodą koszyka zadań (Excel, organizacja pracy).

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”