POSZUKIWANA, POSZUKIWANY!
WSPÓŁPRACOWNICZKA / WSPÓŁPRACOWNIK DO ZESPOŁU RECEPCJI

• POSZUKIWANA, POSZUKIWANY!

Eustachy Kossakowski, Otwarcie Supersamu, 1962

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje Współpracowniczki lub Współpracownika do Zespołu Recepcji.

Podstawowe czynności:

Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego, w tym w szczególności:

• powitanie gości i udzielanie niezbędnych informacji (ustnie, telefonicznie, mejlowo) z zakresu działalności Muzeum,
• aktywna sprzedaż wskazanych publikacji i gadżetów,
• przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej,
• współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług,
• przyjmowanie informacji, poczty, mejli oraz ich dystrybucja w zespole,
• kolportaż materiałów informacyjnych i promocyjnych,
• prowadzenie rozliczeń kasy i statystyki sprzedaży,
• przyjmowanie, wydawanie i przekazywanie otrzymanej korespondencji i przesyłek kurierskich,
• praca wt-pt, weekendy, święta.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

• wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziane studia o profilu humanistycznym),
• doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta i/lub prowadzenia sprzedaży i rozliczeń kasy,
• umiejętności obsługi kasy fiskalnej,
• znajomości zasad związanych ze sprzedażą,
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2),
• umiejętności obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel),
• mile widziane: szkolenie z zakresu obsługi klienta,
• mile widziane: znajomość systemu iKSORIS w zakresie rezerwacji i sprzedaży,
• wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikatywności,
• odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania,
• samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

Co oferujemy?

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 40-70 godzin miesięcznie,
• wynagrodzenie w przedziale między 19-28,50 zł brutto / h (uzależnione od posiadanego doświadczenia i dni pracy).

Jak aplikować?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: DA/W/07/21
Na aplikacje czekamy do 06.08.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy (Excel, zdobywanie i porządkowanie informacji, organizacja pracy).

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”