O budowie nowego Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
w czasopismach branżowych

• O budowie nowego Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

fot. Marta Ejsmont

We wrześniowym czasopiśmie „Inżynier budownictwa” pojawił się obszerny materiał poświęcony procesowi powstawania nowej siedziby Muzeum. Wzmianka o inwestycji pojawiła się także w listopadowym numerze miesięcznika „Przetargi Publiczne”

Wrześniowy „Inżynier budownictwa” (09/2019) – miesięcznik Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – w dziale „ciekawe realizacje” publikuje tekst mg inż. Wiktora Kowalskiego, projektanta konstrukcji z BuroHappold Engineering. Artykuł prezentuje zarys zagadnień technicznych związanych z projektem i realizacją inwestycji, której budowa stawia przed inżynierami liczne wyzwania ze względu na położenie oraz formę architektoniczną.
Więcej informacji: www.inzynierbudownictwa.pl

Z kolei w wydaniu listopadowym miesięcznika „Przetargi Publiczne” w dziale „Aktualności” znalazła się informacja o MSN i procesie realizacji. Pełną treść można przeczytać na stronie www.przetargipubliczne.pl