Muzeum w plebiscycie Lider Dostępnych Wydarzeń!

• Muzeum w plebiscycie Lider Dostępnych Wydarzeń!

Miło nam poinformować, że Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie otrzymało nominację do plebiscytu „Lider Dostępnych Wydarzeń” organizowanego przez Fundację Kultury bez Barier.

Plebiscyt „Lider Dostępnych Wydarzeń” przedstawia i docenia organizatorów wydarzeń w Warszawie, w których mogą brać udział osoby ze szczególnymi potrzebami. W ramach działań Muzeum Sztuki Nowoczesnej realizowany jest w tym celu program „Muzeum Dostępne", poprzez który organizowane są liczne oprowadzania, warsztaty i spotkania uwzględniające różnorodność odbiorców i odbiorczyń. Więcej o programie można przeczytać w zakładce Muzeum Dostępne.

Głosowanie trwa do 27 września. Aby zagłosować na wybraną instytucje należy wejść na stronę organizatora. Zwycięzcy Plebiscytu zostaną ogłoszeni 29 września w trakcie uroczystej Gali, która otworzy 10. jubileuszową edycję Festiwalu Kultury bez Barier.