Kawa Popularna na Pańskiej
Otwarcie nowej kawiarni w Muzeum na Pańskiej

  • Kawa Popularna na Pańskiej

Bardzo się cieszymy, że po dwóch latach przerwy możemy ponownie zaprosić wszystkich do kawiarni w Muzeum na Pańskiej. Juz od lipca będzie u nas działała Kawa Popularna na Pańskiej. Zapraszamy na wielkie otwarcie w piątek 1 lipca w godz. 17:00–20:00.

O sobie mowią tak:

W Kawie Popularnej uważamy, że najlepiej smakuje kawa przyprawiona dobrą rozmową. Fundamentem szczęścia każdego człowieka jest kontakt z innymi ludźmi. Jesteśmy istotami społecznymi. A skoro lubimy towarzystwo, to nierozłącznie wiąże się z tym właśnie rozmowa. Kawa Popularna powstała z rozmowy o sztuce, kulturze, designie i innych pięknych stronach życia. Co sprawia, że nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej lokalizacji niż siedziba Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli w najbliższy piątek, 1 lipca, pojawicie się przy naszych stolikach, gdzie serwować będziemy najlepszą kawę paloną ręcznie metodą mistrzowską i z przyjemnością porozmawiamy o tym, co ciekawego dzieje się wokół nas.

Z okazji otwarcia szykujemy dla Was kilka smacznych niespodzianek, które będą zapowiedzią tego, co znajdziecie u nas na co dzień – w regularnych godzinach ruszamy już od poniedziałku 4 lipca. Wspólny wieczór umili koncert zespołu Acoustic Jar.

Kawa Popularna na Pańskiej będzie czynna w tygodniu od 8:00 do 20:00, w weekendy od 10:00 do 20:00. Zapraszamy!