Bloguj z Muzeum!
Blog wolontariuszy Muzeum

• Bloguj z Muzeum!

Blog to inicjatywa wolontariuszy współpracujących z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, która powstała w 2013 roku przy okazji wystawy „W sercu kraju”, prezentującej wybrane prace z kolekcji Muzeum.

Teksty pojawiające się na blogu mają za zadanie prezentować, przybliżać, dopowiadać i rozwijać wątki i konteksty związane z kolekcją, wystawami i programem Muzeum.

Zachęcamy do zgłębiania tekstów powstałych na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz do przesyłania pytań dotyczących Muzeum w dziale “Pytania i odpowiedzi”.
Blog to również zapis działań realizowanych przez wolontariuszy Muzeum od 2013 roku.

Link do bloga: sercekraju.wordpress.com

Rekrutacja:

Bloga prowadzą wolontariusze aktualnie współpracujący z Muzeum, do tego projektu można też zgłaszać się do 15.12.2017.

Zgłoszenia:

Chętnych do współtworzenia bloga prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką wolontariatu, Dominiką Jagiełło: dominika.jagiello@artmuseum.pl, tel: +48 22 596 40 10