Bilety do Muzeum
5 i 15 zł

• [czarno-białe zdjęcie przedstawia okienko kasowe, z perspektywy osoby sprzedającej. W kolejce po bilety stoi kobieta, a za nią mężczyzna. Kasjerka wydaje gościom bilety i resztę.]

Tadeusz Rolke, Derby na Służewcu, Warszawa 1957

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie informuje, że ulegają zmianie ceny biletów wstępu na wystawy.

Od 4 czerwca 2022 cena biletu normalnego to 15 zł, a biletu ulgowego to 5 zł.
3 czerwca, w dniu wernisażu wystawy „Opowieści okrutne. Aleksandra Waliszewska i symbolizm Wschodu i Północy”, dzięki uprzejmości Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, mogą Państwo pobrać w recepcji bilety na wystawę ufundowane przez Towarzystwo.

Dzięki uprzejmości TPM możemy zapewnić bezpłatny wstęp na wystawę dla obywatelek i obywateli Ukrainy. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości będą proszone o okazanie paszportu lub dowodu tożsamości.

Zachęcamy także do zakupu biletów online w M sklepie

Do zobaczenia na wystawie „Opowieści okrutne. Aleksandra Waliszewska i symbolizm Wschodu i Północy”.