Dizajn z Czosnkiem
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• Dizajn z Czosnkiem

Czosnek Studio to grupa artystów-dizajnerów. Tymek Borowski, Rafał Dominik, Kasia Przezwańska i Paweł Sysiak projektują infografiki, animowane explanation video, aranżacje przestrzenne, identyfikacje wizualne, strony www oraz inne - nietypowe i szyte na miarę formy organizacji informacji.

Podczas czwartkowego spotkania Tymek Borowski i Paweł Sysiak opowiedzą o pracy nad współczesną częścią wystawy „Zawód: Architekt”, filozofii Czosnkowego dizajnu, inspiracjach i - ogólniej - przemianach w kulturze.

Uwaga! Wśród widzów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapraszamy!