Złap oddech w Szuminie!
podpowiadamy jak zaplanować wizytę w Domu Hansenów

• Zdjęcie fasady Domu Zofii i Oskara Hansenów

Sezon wycieczek do Szumina w pełni. Przed nami kolejne rodzinne i sąsiedzkie oprowadzania i wypady rowerowe z Tour de Varsovie. Dom Zofii i Oskara Hansenów to zaciszne i kameralne miejsce, które odwiedzamy i pielęgnujemy w duchu zrównoważonego rozwoju.

Planujesz swoją wyprawę do Szumina? Sprawdź tegoroczny program i zapoznaj się z kilkoma zasadami:

• Dom jest udostępniany do zwiedzania w małych grupach – maksymalnie 20-osobowych, przy czym ze względów konserwatorskich wewnątrz domu może przebywać jednocześnie nie więcej niż 9 osób.
• Udział w wycieczkach i zwiedzanie domu są odpłatne, wymagają wcześniejszego zakupu biletów na wybrany termin przez sklep.artmuseum.pl. Bilet normalny: 40 zł, bilet ulgowy: 20 zł.
• Bilet można kupić online lub nabyć w kasie Muzeum nad Wisłą.
• Sprzedaż biletów startuje w poniedziałki o g. 10:00 w M Sklepie.
• Zakup biletów i udział w wycieczce oznacza akceptację Regulaminu Zwiedzania Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Regulamin określa szczegółowe zasady rezerwacji i zakupu biletów.

Do zobaczenia w Szuminie!