Działania otwarte
Warsztaty dla dzieci na wystawie „Ćwiczenia z kreatywności”

• Działania otwarte

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, fot. Piotr Litwic

Działania otwarte to propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych. Po sukcesie poprzednich edycji, zapraszamy na kolejny cykl spotkań, tym razem na wystawie „Ćwiczenia z kreatywności. Przestrzenie emancypacyjnej edukacji”.

W co drugą sobotę miesiąca najmłodsi widzowie Muzeum mogą uczestniczyć w spotkaniach warsztatowych, które mają otwartą formułę. Przez trzy godziny na wystawie można spotkać edukatorów muzealnych, którzy zaproszą do ćwiczeń i kreatywnych zadań. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie i w dowolnej chwili ją opuścić. Każde spotkanie ma inny temat przewodni – forma, przestrzeń, komunikacja, obraz i relacje. Działania pobudzające kreatywność umożliwią dzieciom zrozumienie elementów i zjawisk otaczającego je świata. Animacje towarzyszą wystawie „Ćwiczenia z kreatywności. Przestrzenie emancypacyjnej edukacji” i inspirowane są edukacyjną działalnością artystów.

Najbliższe terminy spotkań

SOBOTY 12.30 -15.30

9 lipca FORMA, CZYLI KREATYWNOŚĆ I ŚWIAT WOKÓŁ NAS
23 lipca PRZESTRZEŃ, CZYLI KREATYWNOŚĆ I ARCHITEKTURA