Co w trawie piszczy w Parku Rzeźby na Bródnie?
warsztaty dla rodzin z dziećmi od 3. roku życia

• zdjęcie. Dzieci na świeżym powietrzy, w parku, rysują obrazki w otoczeniu zieleni.

Warsztaty w Parku Rzeźby na Bródnie - fot. Wojtek Kaniewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza rodziny z dziećmi od 3. roku życia do udziały w warsztatach na świeżym powietrzu, w Parku Rzeźby na Bródnie.

Rodzinne warsztaty sensoryczno-przyrodnicze, podczas których w trakcie zabaw i aktywności na świeżym powietrzu, odkrywać będziemy przyrodę Parku Rzeźby na Bródnie. Podczas działań plenerowych przy Domku Herbacianym weźmiecie udział w roślinnym bingo, posłuchacie odgłosów drzew, oraz obejrzycie pod lupą rośliny składające się na pracę „Raj”. Wspólnie przygotowywać będziemy roślinne ozdoby i zrelaksujemy się przy dźwiękach natury. Towarzyszyć będą nam w tym również działania plastyczne oraz lemoniada.

prowadzenie: Martyna Widawska