Rozbudowujemy zespół Użyj Muzeum!

• Rozbudowujemy zespół Użyj Muzeum!

Tadeusz Rolke, Derby na Służewcu, Warszawa 1957

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje osoby do zespołu edukacyjnego - Użyj Muzeum odpowiadającej za zadanie komunikacja/promocja/sieciowanie w obszarze relacji z publicznością i programów edukacyjnych Muzeum.

Miejsce pracy:

Planowany termin rozpoczęcia pracy:

wrzesień/październik 2017

Podstawowe obowiązki:

• tworzenie, koordynacja i realizacja strategii komunikacyjnej i promocyjnej programów dla rożnych grup użytkowników Muzeum (Użyj Muzeum)
• kontakt z partnerami i współpracownikami programów Użyj Muzeum
• opieka nad siecią współpracowników zespołu
• redakcja i tworzenie not prasowych dotyczących działań edukacyjnych
• tworzenie i prowadzenie kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych, w tym prowadzenie strony na FB Dzieci w MSN i współprowadzenie wraz z młodzieżą strony Wejdź w Muzeum
• stała współpraca z zespołem edukacyjnym, kuratorami projektów i działem komunikacji Muzeum
• udział w programowaniu działań skierowanych do różnych grup publiczności Muzeum
• udział w ewaluacji i rozwoju cyklicznych programów skierowanych do różnych grup odbiorców (Użyj Muzeum)

Wymagania:

• możliwe do wykazania doświadczenie w komunikacji i promocji działań kulturalnych
• lekkie pióro i swoboda w korzystaniu z mediów społecznościowych
• zainteresowanie kulturą współczesną i sztuką
• zainteresowanie zagadnieniami związanymi z udostępnianiem i upowszechnianiem kultury oraz rozwojem publiczności
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy
• mile widziane doświadczenie w pracy warsztatowej lub animacyjnej
• dodatkowym atutem będzie umiejętność przygotowywania drobnych projektów graficznych (infografiki, banery, prezentacje)

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespole Użyj Muzeum
• wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 30 – 40 godzin tygodniowo
• możliwość współtworzenia strategii komunikacji z publicznością i programów do niej skierowanych
• przestrzeń do realizacji własnych pomysłów komunikacyjnych i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
• przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania

CV wraz z listem motywacyjnym w formacie PDF opisującym wybrane działania i doświadczenia związane z komunikacją w kulturze oraz powód, dla którego chcielibyście dołączyć do naszego zespołu prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 20 sierpnia 2017r.

W temacie wiadomości prosimy o dopisanie hasła „Komunikacja/Edukacja”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.).”