Zamieszanie

• Zamieszanie

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Zamieszanie, Sonda, Queer Explosion, Bas i Ciężki Brokat zapraszają na Zamieszanie dla Warszawskiego Streetworkingu.

Tym razem robimy to z grupą Warszawski Streetworking i Poradnictwo. To osoby, które działają w terenie, niosąc pomoc medyczną i ułatwiając życie tym, które i którzy znaleźli się w kryzysie bezdomności.

Jak zwykle

Gotujemy:

Letni poczęstunek – wegańskie burrito.

Zbieramy rzeczy:

Bardzo potrzebne są:

• buty, skarpety, bielizna – przede wszystkim męskie, ale nie tylko
  • telefony
  • plecaki
  • namioty, śpiwory, karimaty
  • środki higieny
  • testy ciążowe

Przynieście je do Muzeum nad Wisłą w godzinach 12.00 - 16.00

Zagrają:

• I uszko
  • Eltron
  • Manticre (Marcin Kisała)
  • Matka Boska Rejwowa

Jak niezwykle

To Zamieszanie będzie jednocześnie piknikiem dla podopiecznych Warszawskich Streetworkerów. W Muzeum nad Wisłą będzie można posiedzieć, posłuchać muzyki, zjeść i może potańczyć.

Wy też możecie przyjść, przynieść potrzebne rzeczy, pobyć z nami.

Startujemy z wydarzeniem i transmisją na FB o 12:00, kończymy ok. 16:00. Stream na profilach: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Zamieszania, Sondy, Queer Explosion, Bas, Ciężkiego Brokatu.

Do zobaczenia!