Z biegiem rzeki
Dryf kajakowy na Żerań

Wychodząc od namysłu nad strukturami technologicznymi przy wystawie „Plan Tysiącletni” Agnieszki Polskiej zapraszamy do wspólnych obserwacji miasta z perspektywy wody.

Bilety dostępne w M-sklepie.

Wyruszymy kajakami z praskiej strony Wisły, spod Mostu Łazienkowskiego. Mijając bulwary po warszawskiej stronie i lasy łęgowe po praskiej, będziemy kierować się ku kanałowi Żerańskiemu. Śluzą Tillingera przepłyniemy do podnóża Elektrociepłowni Żerań. Widok warszawskiej zabudowy i elementów infrastruktury energetycznej od strony rzeki stworzy okazję do kontemplacji i namysłu nad wpływem człowieka na krajobraz.

Dryf przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, koszt od osoby: 50 zł. Bilet obejmuje wstęp do muzeum w dniu wydarzenia. Nalezy zabezpiecyzć telefon i rzeczy osobiste przed ewentualnym przemoczeniem.

START

META

Powrót we własnym zakresie.