Szumin
Wycieczka do domu Zofii i Oskara Hansenów

• Szumin

Fot. Jakub Certowicz

Dom Zofii i Oskara Hansenów w Szuminie – najpełniejsza architektoniczna realizacja idei Formy Otwartej – jest udostępniony do zwiedzania podczas wycieczek organizowanych cyklicznie przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wycieczki obowiązują zapisy. Maksymalna liczba uczestników – 16 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby poniżej 18. roku życia mogą brać udział w wyjeździe pod opieką dorosłych. Wyjazd z Warszawy o godzinie 10.00, powrót okolo godziny 17.00. Udział w wycieczkach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

• Dom jest udostępniany do zwiedzania w małych grupach – maksymalnie 16-osobowych, przy czym ze względów konserwatorskich wewnątrz domu może przebywać jednocześnie nie więcej niż 9 osób.
• Udział w wycieczkach jest bezpłatny, wymaga wcześniejszego zapisania się przez formularz zamieszczony na stronie Muzeum. Decyduje kolejność zgłoszeń.
• Formularz zapisów jest zamieszczany na stronie Muzeum na tydzień przed wydarzeniem. Jednocześnie poprzez formularz może zapisać się tylko 1 osoba, podając pełne dane kontaktowe (nr telefonu i adres e-mail). Zapisanie kilku osób w jednym formularzu będzie skutkowało anulowaniem rezerwacji.
• Rezerwacja miejsca jest potwierdzana mailowo przez pracownika Muzeum. Osoby z listy rezerwowej zostaną powiadomione o możliwości dołączenia do wycieczki po zwolnieniu się miejsca.
• Wycieczka trwa ok. 7 godzin, od 10:00 do 17:00. Muzeum zapewnia dojazd z i do Warszawy, oprowadzanie przez przewodnika, ubezpieczenie NWW oraz ciepłe napoje.
• Oprowadzania odbywają się w języku polskim, a w razie potrzeby są tłumaczone na język angielski lub Polski Język Migowy. Potrzebę zorganizowania tłumaczenia na któryś z tych języków prosimy zgłaszać po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji miejsca.